Privātuma politika

SIA “Adore Digital” (turpmāk tekstā – Uzņēmums) uzņemās pilnu atbildību par katra klienta privātumu un darbojas atbilstoši vispārīgai datu aizsardzības regulai. Šī privātuma politika (turpmāk tekstā – “Politika”) ir izstrādāta labākai izpratnei par Jūsu datu aizsardzību. Politika sniedz informāciju par to, kā Uzņēmums vāc, apstrādā, glabā, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, nodrošinot klientu personas datu likumīgu apstrādi, godprātīgā un Klientam pārredzamā veidā.

Kāda informācija tiek ievākta un kādiem mērķiem tā tiek izmantota?

SIA  “Adore Digital” var ievākt datus gan sava uzņēmuma ietvaros kā datu pārzinis, gan kā datu apstrādātājs, uz līguma pamata darbojoties citu uzņēmuma mārketinga aktivitāšu ietvaros.

Dati, kas tiek ievākti un apstrādāti SIA “Adore Digital” darbības ietvaros:

Vārds un uzvārds dalībai sociālo tīklu konkursos un izlozēs

Gadījumā, ja SIA “Adore Digital” savā vai klientu vārdā organizē Instagram (vai citu sociālo tīklu) konkursus, piedaloties tajā, dalībnieks apzinās, ka viņš nodod savus personas datus (vārdu, uzvārdu) SIA “Adore Digital” rīcībā. Dati tiek izmantoti tikai konkursa vajadzībām un lai identificētu uzvarētāju un balvu saņēmēju.

“Pierakstīties jaunumiem” forma

Jūsu sniegtā informācija: vārds, uzvārds, ?uzņēmuma nosaukums?, e-pasts. Ja Jūs atstājat savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus , mēs varam šo informāciju izmantot e-pasta saziņai un informēt par SIA “Adore Digital” jaunumiem, t.sk. semināru, piedāvājumu, mārketinga aktualitāšu un citas informācijas nosūtīšanai.Dati tiek uzglabāti tiešsaistē – Сampaign Monitor datubāzē, kas ir aizsargāta ar speciālām parolēm, sniedzot drošību, konfidencialitāti un datu glabāšanu.Pieeja datiem ir SIA “Adore Digital” darbiniekiem, kā arī uz līguma pamata - līguma darbības laikā citām pilnvarotām personām vai uzņēmumiem, kas apkalpo datu bāzes uzturēšanu un aktuālās informācijas izsūtīšanu.No informācijas saņemšanas iespējams atrakstīties jebkurā brīdī, atjaunojot sava profila informāciju un nospiežot “Unsubsribe” saiti.

Kontaktforma

Mēs ievācam informāciju no apmeklētājiem, kuri aizpilda kontaktformu mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai mēs varētu ar Jums sazināties un atbildēt uz interesējošiem jautājumiem. Dati netiek nodoti trešajām personām.Informācija, kuru lūdzam jūs aizpildīt: vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums, tālrunis un/vai e-pasts un Jūsu jautājums. Ja atstājat mums savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur e-pastu vai telefonu (vai citu komunikācijas gaitā saskaņoto veidu). 

Pamats Klienta personas datu apstrādei 

Klienta piekrišana – Klients, kā personas datu subjekts, pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem. Klienta piekrišana notiek pēc brīvas vēlmes un ir patstāvīgs lēmums, kas var tikt sniegts jebkurā brīdī, tādējādi atļaujot Uzņēmumam apstrādāt personas datus noteiktajiem nolūkiem. Klientam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu, izmantojot norādītos saziņas kanālus. Pieteiktās izmaiņas stāsies spēkā trīs darba dienu laikā. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu pirms atsaukuma.Līguma noslēgšana un izpilde – lai Uzņēmums varētu noslēgt un izpildīt līgumu ar Klientu, kvalitatīvi sniegt pakalpojumus un apkalpot Klientu, tam jāapkopo un jāapstrādā noteikti personas dati, kas tiek ievākti pirms līguma noslēgšanas ar Uzņēmumu vai jau noslēgtā līguma laikā.Uzņēmuma leģitīmas intereses – ievērojot Uzņēmuma intereses, kuru pamatā ir kvalitatīvu pakalpojumu un savlaicīga atbalsta sniegšana Klientam, uzņēmumam ir tiesības apstrādāt Klienta personas datus tādā apjomā, kāds tam ir objektīvi nepieciešams. 

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes laiks?

Uzņēmums apstrādās Klienta personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no šādiem apstākļiem:

Sīkdatnes (cookies)

Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora, planšetdatora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt. Tu vari atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Turpinot lietot lapu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskās sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.

Izmaiņas privātuma politikā

SIA “Adore Digital” patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjaunojot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudiet šo lapu regulāri. Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums izmantojot kontaktus, kas norādīti kontaktu sadaļā. Pēdējās izmaiņas: 2022.gada 24.oktobrisSIA Adore Digital – Pulkveža Brieža iela 35 - 77, LV-1045, Rīga, Latvija.Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz office@adoredigital.lv vai arī zvanot uz telefona nr. (+ 371) 22552242.